Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. R. Minkiewicza 50, 16-400 Suwałki
Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
decyzją SPG.5470.2.2019 z dnia 28 czerwca 2019 r.

Aktualności

Rusza ogólnopolska kampania edukacyjna FakeHunter-Edu

Walka z dezinformacją i weryfikacja treści publikowanych w mediach społecznościowych. Kampania jest skierowana do uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych. Ma na celu walkę z dezinformacją oraz naukę krytycznego podejścia do treści publikowanych w mediach społecznościowych i internecie. W jej ramach powstaną materiały informacyjne, scenariusze lekcji, ćwiczenia praktyczne.

Zjawisko dezinformacji – materiały edukacyjne NASK. Eksperci opracowali materiały edukacyjne na temat zjawiska dezinformacji, w tym konspekty lekcji dla klas szkół ponadpodstawowych. Materiały mają zwrócić uwagę młodych ludzi na konsekwencje związane z rozpowszechnianiem nieprawdziwych i niesprawdzonych informacji.

Praca SODN w dniu 17 czerwca 2022 r.

Informujemy, że w dniu 17 czerwca 2022 r. (piątek) Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach będzie nieczynny.

Warsztaty ekologiczne w WPN - 3 czerwca 2022 r.

Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli wraz z Wigierskim Parkiem Narodowym organizuje warsztaty dla nauczycieli w ramach realizacji szóstego priorytetu MEiN: "Wzmocnienie edukacji ekologicznej w szkołach. Rozwijanie postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne".

Warsztaty odbędą się dnia 3 czerwca 2022 r. w godz. 10:00 – 13:00 na terenie Wigierskiego Parku Narodowego - ścieżka edukacyjna Puszcza. Organizatorzy zapewniają dojazd i powrót.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń nauczycieli zainteresowanych warsztatami za pomocą formularza http://tiny.cc/aksruz do dnia 27 maja 2022 r.

Praca SODN w dniu 2 maja 2022 r.

Informujemy, że w dniu 2 maja 2022 r. (poniedziałek) Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach będzie nieczynny.