Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki
Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
decyzją SPG.5470.2.2019 z dnia 28 czerwca 2019 r.

Aktualności

Testy online z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną: https://kwalifikacjewzawodzie.pl/ . Zawiera ona testy online z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, które można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (również w smartfonie czy tablecie), dzięki czemu lepiej przygotuje się do egzaminu z wybranej kwalifikacji. Test zostaje automatycznie sprawdzony i oceniony w skali procentowej. Kolejność pytań i odpowiedzi jest generowana losowo, co zwiększa skuteczność nauki.

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła

Zachęcamy do obejrzenia lekcji z różnych przedmiotów, w tym zajęć przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty i do matury na kanale Youtube - Kujawsko-Pomorska e-Szkoła. Filmy przedstawiają profesjonalnie przygotowane przez nauczycieli zajęcia.

Propozycje materiałów dydaktycznych i narzędzi

Zachęcamy Państwa do korzystania z serwisu www.gov.pl/zdalnelekcje. Można w nim znaleźć tematy i propozycje materiałów do prowadzenia lekcji online dla wszystkich klas szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.

Działalność SODN w marcu 2020 r.

Szanowni Państwo,

Dyrektor Ośrodka uprzejmie informuje, że w związku z zaistniałą koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa od 17 marca 2020 do odwołania SODN prowadzi swoją działalność wyłącznie w formie elektronicznej i telefonicznej. Nie przyjmujemy interesantów z zewnątrz. Odwołujemy również wszystkie zaplanowane w marcu 2020 roku szkolenia rad pedagogicznych i warsztaty.

Kontakt ze wszystkimi pracownikami pedagogicznymi Ośrodka możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej – adresy e-mailowe znajdują się na stronie internetowej Ośrodka.

Kontakt z inspektorem BHP możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu – dane adresowe dostępne są na stronie internetowej Ośrodka.

Kontakt z pracownikami sekretariatu możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej sodn@sodn.suwalki.pl lub telefonu – 502 522 214.

Kontakt z dyrektorem SODN możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej: jsteczkowska@sodn.suwalki.pl lub telefonu: +48660440601

Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach - rekomendacje dla nauczycieli i dyrektorów

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem udostępnionym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej dotyczącym nauki zdalnej podczas zawieszenia zajęć w szkołach: http://tiny.cc/MEN-nauka-zdalna .

Odwołanie szkoleń w dniach 12-25 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem koronawirusem informujemy, że wszystkie szkolenia zaplanowane w okresie 12-25 marca 2020 r. zostały odwołane.

Zapisy na szkolenia realizowane w tym okresie zostały anulowane, za wyjątkiem kursu pierwszej pomocy, który odbędzie się w późniejszym terminie.