Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki
Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
decyzją SPG.5470.2.2019 z dnia 28 czerwca 2019 r.

Aktualności

Konferencja "Uczeń - Zawodnik - Siatkarz - przygotowanie motoryczne w siatkówce." - 7 czerwca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się 7 czerwca 2019 r. w godzinach 9:00 – 13:00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 2 (sala konferencyjna i hala sportowa). Zapisy pod adresem: https://tiny.pl/twwxk

Osoby chcące uczestniczyć w lekcji otwartej prosimy o zabranie stroju sportowego.

Spotkanie Nauczycieli biblioteki - 27 maja 2019 r.

Serdecznie zapraszamy Nauczycieli biblioteki na spotkanie, które odbędzie się 27 maja 2019 r. o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej SODN w Suwałkach (V piętro, sala 501). Prosimy o zapisy za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://tiny.pl/t9l6z.

Szkolenie "Indywidualny kontakt uczeń - doradca zawodowy - sztuka zadawania pytań" - 15 maja 2019 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Indywidualny kontakt uczeń - doradca zawodowy - sztuka zadawania pytań" skierowanym do doradców zawodowych oraz osób zajmujących się doradztwem zawodowym. Szkolenie odbędzie się 15.05.2019 r. (środa) o godzinie 15:30 w sali konferencyjnej SODN (V piętro). Prowadząca: Kamila Nawrot – nauczyciel doradca metodyczny MODN w Ełku. Formularz zapisu: https://tiny.pl/trldq.

Zmiana terminu nadsyłania prac konkursowych

Termin nadsyłania prac na konkursy „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@” uległ zmianie. Prace można dostarczyć do 10 maja 2019 r. do godziny 14:30. Regulaminy znajdą Państwo pod tym adresem.

Konkurs „EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych”

Zachęcamy do zapoznania się z zaproszeniem Podlaskiego Kuratora Oświaty do udziału w konkursie „EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych” (treść zaproszenia, regulamin konkursu).

Międzyszkolny konkurs na film poświęcony historycznym wyborom parlamentarnym w Polsce w czerwcu 1989 roku

Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie na film poświęcony historycznym wyborom parlamentarnym w Polsce w czerwcu 1989 roku. Regulamin: .DOC, .PDF. Termin nadsyłania prac: 20.05.2019 r. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Konkurs „Pieśni wolności i solidarności”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Pieśni wolności i solidarności”. Regulamin: .DOC, .PDF. Termin zgłoszenia do konkursu: 22.05.2019 r. Konkurs jest częścią wydarzenia „(Nie) zakazane piosenki, (nie) zakazane melodie” - Koncert dla Małej Niepodległej w ramach realizacji szkolnego projektu „100 dni w Niepodległej” w Suwałkach realizowanego przez Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne - czyli wspieranie naturalnego rozwoju i terapia jego zaburzeń (I stopień) - 11-12 maja 2019 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne". Szkolenie jest skierowane do nauczycieli z przedszkoli i szkół prowadzonych przez Miasto Suwałki. Rekrutacja została zakończona z uwagi na limit miejsc.