Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki
Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
decyzją SPG.5470.2.2019 z dnia 28 czerwca 2019 r.

Aktualności

Rozpoczynamy kursy na kierownika i wychowawcę wypoczynku

Zachęcamy do udziału w kursach na kierownika wypoczynku oraz na wychowawcę wypoczynku, dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami.

Zapisu można dokonać pod adresem: https://goo.gl/zuE2XB .

Pierwsze zajęcia, wspólne dla uczestników obydwu kursów, odbędą się 06.02.2019 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Prosimy o przybycie do PWSZ o godz. 15:45 (pok. 112).

Zapraszamy na kolejną lekcję otwartą z wychowania fizycznego

14 stycznia (poniedziałek) w Szkole Podstawowej nr 10 o godzinie 13:15 Kamil Skrzypkowski (nauczyciel, trener i zawodnik MKS Ślepsk Suwałki) poprowadzi lekcję z piłki siatkowej, której tematem będzie "Przyjęcie piłki po zagrywce. Nauczanie poprzez gry i zabawy".

Seminarium "Zintegrowany System Kwalifikacji a wyzwania współczesnej edukacji" - 12 lutego 2019 r.

Instytut Badań Edukacyjnych wraz z Suwalskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach zaprasza na seminarium pt.: Zintegrowany System Kwalifikacji a wyzwania współczesnej edukacji, które odbędzie się w dniu 12 lutego 2019 r. w siedzibie SODN w Suwałkach.

Konkursy „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@”

Zapraszamy do udziału w cyklicznych konkursach „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@” organizowanych przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach.

Wyniki konkursów towarzyszących IX Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów ogłoszonych w ramach IX Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki.

Szkolenie „Coaching i kreatywne metody pracy doradcy zawodowego” - 12 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym w ramach sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych pn. „Coaching i kreatywne metody pracy doradcy zawodowego”, które odbędzie się 12 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 15:00 w sali 603. Szkolenie skierowane jest do doradców zawodowych oraz osób zajmujących się doradztwem zawodowym. Formularz zapisu: https://goo.gl/g7kJfX

Cykl warsztatów ”Kreatywne metody pracy w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej „FESTIWAL WARSZTATÓW” ” - 7-8 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów ”Kreatywne metody pracy w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej „FESTIWAL WARSZTATÓW” ”, który odbędzie się w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach w dniach 7-8 grudnia 2018 r. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zapisy będą przyjmowane do czwartku, 6 grudnia 2018 r. do godziny 12:00. Ze względów organizacyjnych w szkoleniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zapisane za pomocą formularza elektronicznego pod adresem: https://goo.gl/UrZCRQ .

Szkolenie „Usprawnienie systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz funkcjonowanie Zespołu Interdyscyplinarnego i Grup Roboczych w ramach procedury Niebieskiej Karty” - 10 grudnia 2018 r. oraz 11 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Usprawnienie systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz funkcjonowanie Zespołu Interdyscyplinarnego i Grup Roboczych w ramach procedury Niebieskiej Karty”, które odbędzie się w dniach 10.12.2018 r. lub 11.12.2018 r. (do wyboru jeden z proponowanych terminów) w godz. 8:00- 15:30.

Zapisy za pomocą formularza: (https://goo.gl/ZakHgA) oraz za pośrednictwem e-mail: dpk@mopr.suwalki.pl .