Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. T. Noniewicza 83
16-400 Suwałki

Aktualności

IX Suwalska Kampania BIAŁEJ WSTĄŻKI

To już IX edycja Suwalskiej Kampanii BIAŁEJ WSTĄŻKI ukierunkowana na przeciwdziałanie przemocy. Biała Wstążka jest symbolem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet, a także osobistym zobowiązaniem noszącego ją mężczyzny, że nigdy nie będzie stosować, akceptować lub milczeć na temat przemocy wobec kobiet.

Kurs na kierownika wypoczynku oraz kurs na wychowawcę wypoczynku

Trwa rekrutacja na kurs na kierownika oraz wychowawcę wypoczynku. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod tym adresem. Zachęcamy do zapisów, po zebraniu grupy skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia na pierwsze spotkanie. Przewidywany termin realizacji: styczeń 2019 r.

Seminarium „Organizacja kształcenia zawodowego” - 28 listopada 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium „Organizacja kształcenia zawodowego”, które odbędzie się 28 listopada 2018 r. o godzinie 13:30 w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach (ul. Sejneńska 33).

Programowanie w języku Python - 30 listopada i 1 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu programowania w języku Python, które odbędzie się w SODN w dniach 30.11.2018-01.12.2018. Zachęcamy do zapisów za pomocą formularza: https://goo.gl/RDnLNF

Wyniki konkursu "Patriotyzm współczesnego Polaka"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu „Patriotyzm współczesnego Polaka” pod hasłem: „Moja… Twoja… Nasza Niepodległa” zorganizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 20 listopada 2018 r. o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Suwalskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach (ul. Noniewicza 83, V piętro, sala 501).

Konferencja „Technologie cyfrowe a rozwój emocjonalny i edukacyjny dzieci i młodzieży” - 21 listopada 2018 r.

Serdecznie zapraszamy dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli, wychowawców klas, pedagogów i psychologów szkolnych do udziału w konferencji profilaktyczno-metodycznej „Technologie cyfrowe a rozwój emocjonalny i edukacyjny dzieci i młodzieży - Budowanie szkolnych programów profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem korzystania za cyberprzestrzeni”.

Konferencja „Wolontariusze Niepodległej” - 15 listopada 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Wolontariusze Niepodległej” zorganizowanej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Konferencja odbędzie się 15 listopada 2018 r. w siedzibie Zespołu Szkół nr 6 im. K. Brzostowskiego w Suwałkach, ul. Sikorskiego 21, w godzinach 11:00 - 15:00.

Seminarium naukowe - Współczesna poezja polska - 9 listopada 2018 r.

Serdecznie zapraszamy dyrektorów, nauczycieli języka polskiego oraz uczniów suwalskich szkół na seminarium naukowe prowadzone przez Profesora Piotra Śliwińskiego, poświęcone współczesnej poezji polskiej.