Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. T. Noniewicza 83
16-400 Suwałki

Aktualności

Zapraszamy na kolejną lekcję otwartą z wychowania fizycznego

14 stycznia (poniedziałek) w Szkole Podstawowej nr 10 o godzinie 13:15 Kamil Skrzypkowski (nauczyciel, trener i zawodnik MKS Ślepsk Suwałki) poprowadzi lekcję z piłki siatkowej, której tematem będzie "Przyjęcie piłki po zagrywce. Nauczanie poprzez gry i zabawy".

Seminarium "Zintegrowany System Kwalifikacji a wyzwania współczesnej edukacji" - 12 lutego 2019 r.

Instytut Badań Edukacyjnych wraz z Suwalskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach zaprasza na seminarium pt.: Zintegrowany System Kwalifikacji a wyzwania współczesnej edukacji, które odbędzie się w dniu 12 lutego 2019 r. w siedzibie SODN w Suwałkach.

Konkursy „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@”

Zapraszamy do udziału w cyklicznych konkursach „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@” organizowanych przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach.

Wyniki konkursów towarzyszących IX Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów ogłoszonych w ramach IX Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki.

Szkolenie „Coaching i kreatywne metody pracy doradcy zawodowego” - 12 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym w ramach sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych pn. „Coaching i kreatywne metody pracy doradcy zawodowego”, które odbędzie się 12 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 15:00 w sali 603. Szkolenie skierowane jest do doradców zawodowych oraz osób zajmujących się doradztwem zawodowym. Formularz zapisu: https://goo.gl/g7kJfX

Cykl warsztatów ”Kreatywne metody pracy w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej „FESTIWAL WARSZTATÓW” ” - 7-8 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów ”Kreatywne metody pracy w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej „FESTIWAL WARSZTATÓW” ”, który odbędzie się w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach w dniach 7-8 grudnia 2018 r. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zapisy będą przyjmowane do czwartku, 6 grudnia 2018 r. do godziny 12:00. Ze względów organizacyjnych w szkoleniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zapisane za pomocą formularza elektronicznego pod adresem: https://goo.gl/UrZCRQ .

Szkolenie „Usprawnienie systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz funkcjonowanie Zespołu Interdyscyplinarnego i Grup Roboczych w ramach procedury Niebieskiej Karty” - 10 grudnia 2018 r. oraz 11 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Usprawnienie systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz funkcjonowanie Zespołu Interdyscyplinarnego i Grup Roboczych w ramach procedury Niebieskiej Karty”, które odbędzie się w dniach 10.12.2018 r. lub 11.12.2018 r. (do wyboru jeden z proponowanych terminów) w godz. 8:00- 15:30.

Zapisy za pomocą formularza: (https://goo.gl/ZakHgA) oraz za pośrednictwem e-mail: dpk@mopr.suwalki.pl .

Szkolenie z zakresu programowania w języku Python

Informujemy, że liczba miejsc na szkolenie "Programowanie w języku Python" wyczerpała się. Osoby zapisane do 21.11.2018 r. włącznie mają zapewnione uczestnictwo w szkoleniu. Zajęcia rozpoczną się w piątek 30.11.2018 r. o godzinie 13:00 oraz w sobotę 01.12.2018 o godzinie 9:00. Szkolenie będzie trwało łącznie 10 godzin.