Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. T. Noniewicza 83
16-400 Suwałki

Aktualności

Szkolenie "Coaching i przywództwo w pracy dyrektora placówki oświatowej" - 29-30 października 2018 r.

Zapraszamy Państwa Dyrektorów oraz Wicedyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych do udziału w 2-dniowym szkoleniu "Coaching i przywództwo w pracy dyrektora placówki oświatowej".

Spotkanie w ramach sieci doradców zawodowych - 17 października 2018 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych, które odbędzie się 17 października 2018 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej SODN (V piętro, 501), Celem spotkania jest wypracowanie Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego.

Spotkanie organizacyjne grupy nauczycieli informatyki - 26 września 2018 r.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 26 września 2018 r. o godzinie 15:30 w SODN. Jest ono skierowane do nauczycieli informatyki chcących poszerzyć warsztat pracy. Spotkanie poprowadzi Pani Wioletta Kulbacka - nauczyciel doradca metodyczny SODN.

Najbliższe spotkanie w ramach „Sieci współpracy i samokształcenia pedagogów i psychologów szkolnych” - 24 września 2018 r.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu pedagogów i psychologów szkolnych, które odbędzie się w siedzibie Ośrodka 24 września 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 10:00 w Sali konferencyjnej 501 (V piętro).

Szkolenie "Wydatkowanie dotacji i subwencji na uczniów niepełnosprawnych" - 5 października 2018 r.

Serdecznie zapraszamy Państwa Dyrektorów oraz Księgowych suwalskich szkół i przedszkoli do udziału w szkoleniu dotyczącym wydatkowania dotacji i subwencji na uczniów niepełnosprawnych.

Szkolenie "Warsztat rozwoju praktycznych umiejętności efektywnej komunikacji wg Modelu Extended DISC" - 2-3 października 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2-3 października 2018 r. w siedzibie SODN odbędzie się 16–godzinne szkolenie dla Dyrektorów suwalskich szkół – Warsztat rozwoju praktycznych umiejętności efektywnej komunikacji wg Modelu Extended DISC.

Uwaga, wrześniowe zajęcia przełożone!

Warsztaty "Zagraj ze mną – gry logiczne dla młodszych i trochę starszych" zaplanowane na 20 września odbędą się 27 września 2018 r. o godzinie 16:00.

Konkurs "Patriotyzm współczesnego Polaka" pod hasłem "Moja... Twoja... Nasza Niepodległa"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Patriotyzm współczesnego Polaka", w tym roku organizowanym pod hasłem "Moja... Twoja... Nasza Niepodległa". Tegoroczna, 6 edycja Konkursu powiązana jest z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.