Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. T. Noniewicza 83
16-400 Suwałki

Aktualności

Seminarium "Zintegrowany System Kwalifikacji a wyzwania współczesnej edukacji" - 26 marca 2019 r.

Instytut Badań Edukacyjnych wraz z Suwalskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach zaprasza na seminarium pt.: Zintegrowany System Kwalifikacji a wyzwania współczesnej edukacji, które odbędzie się w dniu 26 marca 2019 r. o godz. 9:30 w siedzibie ZST w Suwałkach (ul. Sejneńska 33).

Kreatywna Fizyka - 25 lutego 2019 r.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z Andrzejem Wysmołkiem – profesorem UW w Instytucie Fizyki Doświadczalnej, specjalistą w zakresie fizyki ciała stałego. Zajęcia odbędą się w ramach spotkań z cyklu „Kreatywna Fizyka”.

Szkolenia z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej i zmian strukturalnych w oświacie - 13-14 lutego 2019 r.

Serdecznie zapraszamy Państwa Dyrektorów do udziału w szkoleniach, które odbędą się w sali konferencyjnej SODN w dniach 13-14 lutego 2019 r. w godzinach 9:00 - 15:00.

Romantyczny dyskurs o polskim narodzie, pokusie totalitarnej władzy, cierpieniu i problemie milczenia Boga – III część „Dziadów” A. Mickiewicza w nowoczesnej odsłonie – 11 lutego 2019 r.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów suwalskich szkół na spotkanie z profesorem zw. dr hab. Jerzym Fiećką – znanym historykiem literatury, pracownikiem naukowym UAM w Poznaniu.

Rozpoczynamy kursy na kierownika i wychowawcę wypoczynku

Zachęcamy do udziału w kursach na kierownika wypoczynku oraz na wychowawcę wypoczynku, dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami.

Zapisu można dokonać pod adresem: https://goo.gl/zuE2XB .

Pierwsze zajęcia, wspólne dla uczestników obydwu kursów, odbędą się 06.02.2019 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Prosimy o przybycie do PWSZ o godz. 15:45 (pok. 112).

Zapraszamy na kolejną lekcję otwartą z wychowania fizycznego

14 stycznia (poniedziałek) w Szkole Podstawowej nr 10 o godzinie 13:15 Kamil Skrzypkowski (nauczyciel, trener i zawodnik MKS Ślepsk Suwałki) poprowadzi lekcję z piłki siatkowej, której tematem będzie "Przyjęcie piłki po zagrywce. Nauczanie poprzez gry i zabawy".

Seminarium "Zintegrowany System Kwalifikacji a wyzwania współczesnej edukacji" - 12 lutego 2019 r.

Instytut Badań Edukacyjnych wraz z Suwalskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach zaprasza na seminarium pt.: Zintegrowany System Kwalifikacji a wyzwania współczesnej edukacji, które odbędzie się w dniu 12 lutego 2019 r. w siedzibie SODN w Suwałkach.

Konkursy „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@”

Zapraszamy do udziału w cyklicznych konkursach „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@” organizowanych przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach.