Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki
Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
decyzją SPG.5470.2.2019 z dnia 28 czerwca 2019 r.

Aktualności

Międzyszkolny konkurs na film poświęcony historycznym wyborom parlamentarnym w Polsce w czerwcu 1989 roku

Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie na film poświęcony historycznym wyborom parlamentarnym w Polsce w czerwcu 1989 roku. Regulamin: .DOC, .PDF. Termin nadsyłania prac: 20.05.2019 r. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Konkurs „Pieśni wolności i solidarności”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Pieśni wolności i solidarności”. Regulamin: .DOC, .PDF. Termin zgłoszenia do konkursu: 22.05.2019 r. Konkurs jest częścią wydarzenia „(Nie) zakazane piosenki, (nie) zakazane melodie” - Koncert dla Małej Niepodległej w ramach realizacji szkolnego projektu „100 dni w Niepodległej” w Suwałkach realizowanego przez Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne - czyli wspieranie naturalnego rozwoju i terapia jego zaburzeń (I stopień) - 11-12 maja 2019 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne". Szkolenie jest skierowane do nauczycieli z przedszkoli i szkół prowadzonych przez Miasto Suwałki. Rekrutacja została zakończona z uwagi na limit miejsc.

Konferencja „Internet źródłem wiedzy czy zagrożeniem dla młodego pokolenia – bezpieczne korzystanie z mediów społecznościowych” - 4 kwietnia 2019 r.

Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach zaprasza dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli, wychowawców klas, pedagogów i psychologów szkolnych na konferencję „Internet źródłem wiedzy czy zagrożeniem dla młodego pokolenia – bezpieczne korzystanie z mediów społecznościowych”.

Konferencja "Fakty i mity neurodydaktyki" - 22 marca 2019 r. (ZAPISY ZAKOŃCZONE, BRAK MIEJSC)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dr Moniką Cichmińska z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, specjalistką z dziedziny glottodydaktyki i neurodydaktyki (zapisy na konferencję zostały zakończone z powodu braku miejsc).

Szkolenie „Jak komunikować zmiany, aby mieć zaangażowanych w nie pracowników?” - 28 marca 2019 r.

Zapraszamy Dyrektorów szkół i przedszkoli na szkolenie: „Jak komunikować zmiany, aby mieć zaangażowanych w nie pracowników?”. Szkolenie będzie prowadzić Pani Agnieszka Grzymkowska – psycholog, trener biznesu , coach, asesor AC/DC. Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej SODN w dniu 28 marca 2019 r., w godzinach 9:30–15:00.

Szkolenie "Uczeń z depresją w szkole i w przedszkolu" - 29 marca 2019 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Uczeń z depresją w szkole i w przedszkolu", które odbędzie się 29 marca 2019 r. o godzinie 15:00. Formularz zapisu: https://tiny.pl/tg7mq . Prowadząca: Hanna Zienkiewicz.

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (cz. 2) - Wspieranie procesu budowania wzajemnych relacji pomiędzy dziećmi i dorosłymi (nabór zakończony)

W dniach 5-7 kwietnia 2019 oraz 12-14 kwietnia 2019 r. odbędzie się cykl warsztatów "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców" w wymiarze 40 godzin dydaktycznych. Zajęcia przeprowadzi Pani Ewa Jurkiewicz.