Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. T. Noniewicza 83
16-400 Suwałki

Aktualności

Konkursy „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@”

Zapraszamy do udziału w cyklicznych konkursach „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ BIBLIOTEK@” oraz „INNOWACYJN@ i PRZYJAZN@ ŚWIETLIC@” organizowanych przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach.

Wyniki konkursów towarzyszących IX Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów ogłoszonych w ramach IX Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki.

Szkolenie „Coaching i kreatywne metody pracy doradcy zawodowego” - 12 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym w ramach sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych pn. „Coaching i kreatywne metody pracy doradcy zawodowego”, które odbędzie się 12 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 15:00 w sali 603. Szkolenie skierowane jest do doradców zawodowych oraz osób zajmujących się doradztwem zawodowym. Formularz zapisu: https://goo.gl/g7kJfX

Cykl warsztatów ”Kreatywne metody pracy w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej „FESTIWAL WARSZTATÓW” ” - 7-8 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów ”Kreatywne metody pracy w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej „FESTIWAL WARSZTATÓW” ”, który odbędzie się w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach w dniach 7-8 grudnia 2018 r. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zapisy będą przyjmowane do czwartku, 6 grudnia 2018 r. do godziny 12:00. Ze względów organizacyjnych w szkoleniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zapisane za pomocą formularza elektronicznego pod adresem: https://goo.gl/UrZCRQ .

Szkolenie „Usprawnienie systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz funkcjonowanie Zespołu Interdyscyplinarnego i Grup Roboczych w ramach procedury Niebieskiej Karty” - 10 grudnia 2018 r. oraz 11 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Usprawnienie systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz funkcjonowanie Zespołu Interdyscyplinarnego i Grup Roboczych w ramach procedury Niebieskiej Karty”, które odbędzie się w dniach 10.12.2018 r. lub 11.12.2018 r. (do wyboru jeden z proponowanych terminów) w godz. 8:00- 15:30.

Zapisy za pomocą formularza: (https://goo.gl/ZakHgA) oraz za pośrednictwem e-mail: dpk@mopr.suwalki.pl .

Szkolenie z zakresu programowania w języku Python

Informujemy, że liczba miejsc na szkolenie "Programowanie w języku Python" wyczerpała się. Osoby zapisane do 21.11.2018 r. włącznie mają zapewnione uczestnictwo w szkoleniu. Zajęcia rozpoczną się w piątek 30.11.2018 r. o godzinie 13:00 oraz w sobotę 01.12.2018 o godzinie 9:00. Szkolenie będzie trwało łącznie 10 godzin.

IX Suwalska Kampania BIAŁEJ WSTĄŻKI

To już IX edycja Suwalskiej Kampanii BIAŁEJ WSTĄŻKI ukierunkowana na przeciwdziałanie przemocy. Biała Wstążka jest symbolem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet, a także osobistym zobowiązaniem noszącego ją mężczyzny, że nigdy nie będzie stosować, akceptować lub milczeć na temat przemocy wobec kobiet.

Kurs na kierownika wypoczynku oraz kurs na wychowawcę wypoczynku

Trwa rekrutacja na kurs na kierownika oraz wychowawcę wypoczynku. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod tym adresem. Zachęcamy do zapisów, po zebraniu grupy skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia na pierwsze spotkanie. Przewidywany termin realizacji: styczeń 2019 r.