Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki
Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
decyzją SPG.5470.2.2019 z dnia 28 czerwca 2019 r.

Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne - czyli wspieranie naturalnego rozwoju i terapia jego zaburzeń (I stopień) - 11-12 maja 2019 r.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne". Szkolenie jest skierowane do nauczycieli z przedszkoli i szkół prowadzonych przez Miasto Suwałki. Rekrutacja została zakończona z uwagi na limit miejsc.

Terminy:
11.05.2019 r. – godz. 10:00-18:00
12.05.2019 – godz. 8:00-14:00

Miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy nr 1 w Suwałkach, ul. Przytorowa 8

Zajęcia prowadzi Dariusz Okrzesik - licencjonowany trener Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku (odnowa biologiczna i fizjoterapia) oraz Uniwersytetu Gdańskiego (Psychologia). W zakresie Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne od wielu lat prowadzi zajęcia warsztatowe dotyczące metody dla studentów na uczelniach (PWSH, GWSH, UG-logopedia, EUHE Elbląg) i dla nauczycieli (CEN Gdańsk, SODN Sopot), od 16 lat współorganizuje kursy prowadzone przez innych liderów SDM, od 17 lat prowadzi grupy dla dzieci i młodzieży o różnym stopniu niepełnosprawności i ich rodziców Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, jest współautorem książki „Opis i planowanie zajęć wg Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne”, prowadzi zajęcia na międzynarodowych zjazdach i szkoleniach dotyczących MRR Sherborne w Belgii, Anglii i Szwecji.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie, które uprawnia do prowadzenia zajęć Metodą Ruchu Rozwijającego.