Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. T. Noniewicza 83
16-400 Suwałki

Konferencja „Rozwijanie samodzielności i aktywności uczniów na zajęciach wychowania fizycznego” - 21 września 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Rozwijanie samodzielności i aktywności uczniów na zajęciach wychowania fizycznego”, która odbędzie się 21 września 2018 r. w godzinach 10:45 – 14:15 w sali konferencyjnej SODN (V piętro, sala 501).

W programie konferencji:
10.45 – 11.50 – Aktywizowanie i rozwijanie samodzielności młodzieży na zajęciach sportowych z punktu widzenia trenera - wykład połączony z dyskusją panelową - Mateusz Mielnik
11.50 – 12.00 - przerwa
12.00 - 14.15 – Program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowej – wykład połączony z dyskusją panelową - Krzysztof Warchoł

Prowadzący:

Krzysztof Warchoł - dr nauk o kulturze fizycznej, honorowy profesor oświaty, nauczyciel wychowania fizycznego, kierownik Zespołu Przedmiotowo-Dydaktycznego Metodyki Wychowania Fizycznego i Praktyk Pedagogicznych na Wydziale Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Autor czterech ogólnopolskich programów nauczania wychowania fizycznego do wszystkich etapów edukacji, autor kilkudziesięciu artykułów naukowych i metodycznych oraz kilkunastu podręczników i monografii z zakresu metodyki szkolnego wychowania fizycznego. Organizator kilkunastu konferencji naukowo-metodycznych z wychowania fizycznego o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. Ma ukończone 10 maratonów biegowych, przejechane kilkadziesiąt tysięcy kilometrów na rowerze, przepłynięte kilkadziesiąt kilometrów.

Mateusz Mielnik - trener MKS Ślepsk Suwałki. Jako zawodnik występował na pozycji rozgrywającego w BBTS-ie Bielsko-Biała. Ukończył studia na AWF-ie w Krakowie oraz staż trenerski w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Był drugim trenerem w Wandzie Kraków, z którą awansował z II do I ligi, Ślepsku Suwałki, a także plusligowych BBTS-ie Bielsko-Biała i AZS-ie Częstochowa. Przez ostatnie dwa sezony prowadził II-ligowy NET Ostrołęka.

Prosimy o dokonanie zapisu za pomocą formularza pod adresem: https://goo.gl/pwUBCd

Udział w konferencji jest bezpłatny.