Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Suwałkach

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki
Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
decyzją SPG.5470.2.2019 z dnia 28 czerwca 2019 r.

Aktualności

Warsztaty "Pilates - dla kogo jest ten trening?" - 30 października 2020 r.

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach "Pilates - dla kogo jest ten trening?".

Termin: 30 października 2020 r., godzina 16:00

Miejsce: sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach

Prowadzące: Katarzyna Świderska, Ewa Krysztopowicz

Formularz zapisu: http://tiny.cc/30-10-2020-pilates

Dla kogo przeznaczony jest ten trening?

Aktualności - 22 października 2020 r.

Webinary- szkolenia dot. bezpieczeństwa dzieci i młodziezy online – szkolenia organizowane są w ramach działań Polskiego Centrum Programu Safer Internet w partnerstwie z Fundacją Orange. Adresowane do: nauczycieli, pedagogów, psychologów szkolnych i innych profesjonalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Świat YouTube - nowe materiały edukacyjne dla nauczycieli, edukatorów i rodziców - Rodzice, opiekunowie i nauczyciele w tych publikacjach znajdą podstawowe fakty i informacje o korzystaniu z serwisu oraz praktyczne porady, przydatne podczas codziennego użytkowana mediów internetowych. Nauczyciele i edukatorzy mogą skorzystać też ze zbioru pomysłów na przeprowadzenie zajęć z zakresu edukacji medialnej.

Na stronach Kuratorium Oświaty w Warszawie opublikowano Wykaz regulacji prawnych dotyczących kształcenia zawodowego i ustawicznego.

Konferencja matematyczna 29-30 października 2020 r. odwołana

Informujemy, że wykłady i warsztaty z dr hab. Wojciechem Guzickim zaplanowane na 29-30 października 2020 r. zostały odwołane.

Konferencja "Profilaktyka uzależnień i autodestrukcji u dzieci i młodzieży – Jak zapobiegać? Jak reagować? Co robić?" - zmiana terminu

Konferencja „Profilaktyka uzależnień i autodestrukcji u dzieci i młodzieży – Jak zapobiegać? Jak reagować? Co robić?” z powodu sytuacji epidemicznej odbędzie się w innym terminie i miejscu.

Nowy termin: 10 grudnia 2020 r., godz.13:00.

Nowe miejsce: Aquapark, ul. Papieża Jana Pawła II 7, sala konferencyjna.

Formularz zapisu: http://tiny.cc/10-12-2020-konferencja . Zgłoszenia dotychczas zapisanych uczestników zostaną uwzględnione.

Zmiana terminu - "Ciekawe i sprawdzone metody i formy ułatwiające pracę z dziećmi w edukacji matematycznej i nie tylko"

Informujemy, że warsztaty "Ciekawe i sprawdzone metody i formy ułatwiające pracę z dziećmi w edukacji matematycznej i nie tylko" zaplanowane na 20 października 2020 r. odbędą się 27 października 2020 r. o godzinie 16:00. Miejsce pozostaje bez zmian, dokonane zapisy są aktualne.

Warsztaty "Ćwiczenia praktyczne w Pythonie - od działań arytmetycznych do instrukcji warunkowej" przeniesione

Warsztaty "Ćwiczenia praktyczne w Pythonie - od działań arytmetycznych do instrukcji warunkowej" odbędą się w formie szkolenia online w listopadzie. Nowy termin zostanie ogłoszony wraz z ofertą na listopad.

Warsztaty "Pilates w rehabilitacji" - 16 października 2020 r.

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach "Pilates w rehabilitacji", które odbędą się 16 października 2020 r. o godzinie 16:00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach.

Formularz zapisu: http://tiny.cc/16-10-2020-PILATES.

Szkolenie on-line "Kontrola zarządcza, zarządzanie ryzykiem, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji KZ" - 29 października 2020 r.

Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach zaprasza Państwa Dyrektorów do udziału w szkoleniu on-line "Kontrola zarządcza, zarządzanie ryzykiem, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji KZ".

Termin: 29 października 2020 r. w godz. 10:00 – 14:30.

Formularz zapisu: http://tiny.cc/29-10-2020-KZ-zapisy

W związku z koniecznością podania Państwu przez firmę szkoleniową kodów dostępu do szkolenia, prosimy o zapisy do 22.10.2020 do godziny 12:00. Na jedną placówkę zostanie wysłany jeden kod dostępu niezależnie od ilości zapisanych osób.

Materiały w formie książki i płyty CD zostaną przekazane w formie papierowej.